O mnie
kpt. Dawid Muchlewicz
TRENUJ RAZEM ZE MNĄ

kpt. Dawid Muchlewicz

Nazywam się Dawid Muchlewicz, urodziłem się w 1985 roku w Kaliszu. Jestem absolwentem rocznika K-2005 Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, którą ukończyłem w 2009 roku. Od tamtej pory pełniłem służbę w JRG 4 KM PSP m. st. Warszawy (jedna z najbardziej wyjazdowych jednostek w Polsce, ok. 2500 wyjazdów rocznie). Od 2018 roku służyłem jako dowódca sekcji w st. kapitana w JRG 16. W listopadzie 2020 roku podjąłem się nowego wyzwania. Wzmocniłem szeregi JRG 1, gdzie rozpocząłem długotrwałe przygotowania, które pozwolą mi wstąpić do Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno Nurkowego (SGRWN) Jestem bardzo aktywną osobą, której priorytetem jest zdrowy tryb życia. W roku 2010 uzyskałem międzynarodowe uprawnienia instruktora kulturystki pod okiem Dariusza Karpińskiego – Mistrza Europy w Kulturystyce w 2006 roku. Pozwoliło mi to realizować się w mojej drugiej pasji jaką jest sport, przekazywanie wiedzy i trenowanie innych. Podczas mojej 10 letniej kariery trenerskiej zderzyłem się z szerokim przekrojem osób, które miały różne cele i motywacje do treningów. Pomagałem otyłym w redukcji wagi i rzeźbieniu sylwetki, chudym w nabraniu masy mięśniowej. Przygotowywałem podopiecznych do maratonów oraz triatlonów. Przekrój wiekowy osób, z którymi pracowałem jest również bardzo szeroki; od dzieci po emerytów.
Muchlewicz_Trener_omnie
PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

SKUTECZNOŚĆ

Przygotowaniem do egzaminów sprawnościowych zajmuję się od 2018 roku. Z dużą skutecznością pomagam kandydatom w realizacji swoich marzeń w służbach mundurowych takich jak: Państwowa Straż Pożarna, Policja, Wojsko Polskie, Straż Graniczna, ABW.

W 2020 roku aż 16 moich podopiecznych zaliczyło testy sprawnościowe do szkół pożarniczych, co daje ponad 70% skuteczności w przygotowaniach. Łącznie pomogłem ponad 100 osobom dostać się do służb mundurowych.

Podczas naborów w 2021 roku kolejnych 21 moich podopiecznych dostało się do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie i Poznaniu oraz Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.